POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

co słychać

 • Fundacja poszukuje trenerów do zajęć integracyjnych

  Fundacja Obywatelska Perspektywa w związku z kontynuacją projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów” ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego zajęcia integracyjne dla dzieci. Prowadzimy dwa typy zajęć integracyjnych: warsztaty międzykulturowe i zajęcia z tworzenia biżuterii. Zajęcia będą prowadzone przez 2 trenerów. Zajęcia będą realizowane w ramach realizacji projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i Budżetu Państwa.

  dodano 01.02.2014

 • Fundacja poszukuje trenerów do szkoleń

  Fundacja Obywatelska Perspektywa w związku z kontynuacją projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów” ogłasza konkurs na stanowisko trenera/wykładowcę prowadzącego szkolenia dla społeczeństwa przyjmującego. Każde zajęcia będą prowadzone przez 2 trenerów. Zajęcia będą realizowane w ramach realizacji projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i Budżetu Państwa.

  dodano 01.02.2014

 • Nowy projekt Fundacji Poznajemy Polskę

  Miło nam poinformować, że Fundacja rozpoczęła realizację nowego projektu pt. „Poznajemy Polskę – działania na rzecz integracji dzieci imigrantów”. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet Państwa. Projekt rozpoczął się 01.01.2014 i będzie trwał do 30.06.2015 r. 

  dodano 01.01.2014

 • Poszukiwany specjalista ds. promocji

  W związku z przyznaniem dotacji przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko specjalista ds. promocji projektu pt. „Moda na wielokulturowość – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano 2.12.2013

 • Poszukiwany redaktor telewizji edukacyjnej

  W związku z przyznaniem dotacji przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko redaktora „telewizji edukacyjnej” pt. „Moda na wielokulturowość – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano 2.12.2013