POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

co słychać

 • Fundacja poszukuje koordynatora projektu

  W związku ze złożeniem oferty przez Fundację w dniu 04.03.2014 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko koordynatora projektu pt. „Imigranci w moim mieście”.

  dodano 4.05.2014

 • Fundacja poszukuje szkoły języka polskiego

  Fundacja Obywatelska Perspektywa ogłasza konkurs dla szkół języka polskiego jako obcego, firm, podmiotów gospodarczych, organizacji na prowadzenie 6 kursów języka polskiego dla dzieci obywateli trzecich. Kurs ma obejmować 60 lekcji dla dzieci cudzoziemskich uczących się w polskich szkołach.

  01.03.2014

 • okladka-SMALL[1].jpg

  Komiksy edukacyjne o imigrantach

  W ramach realizacji projektu pt. Między nami sąsiadami Fundacja Obywatelska Perspektywa w roku 2013 wydała dwa komiksy poświęcone Gruzji i Ukrainie. Obecnie trwają prace nad komiksami poświęconymi Turcji i Wietnamowi. Planowany czas zakończenia prac to sierpień 2014 roku. Serdecznie zachęcamy do korzystania z tego bardzo praktycznego materiału dydaktycznego. 

  dodane 28.02.2014 

 • Poszukiwani trenerzy do projektu

  Fundacja Obywatelska Perspektywa w związku z realizacją projektu „Moda na wielokulturowość – działania na rzecz integracji imigrantów” ogłasza konkurs na stanowisko trenera prowadzącego warsztaty wielokulturowe. Projekt jest współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i Budżetu Państwa.

  dodano 01.02.2014

 • Poszukiwani trenerzy - wykładowcy

  Fundacja Obywatelska Perspektywa w związku z realizacją projektu „Poznajemy Polskę – działania na rzecz integracji dzieci imigrantów” ogłasza konkurs na stanowiska trenerów/wykładowców, którzy poprowadzą kurs dla nauczycieli, wolontariuszy i innych osób pracujących z imigrantami (obywatelami państw trzecich) „Nauka języka polskiego jako obcego”. Kursy będą prowadzone w Krakowie, Lublinie i Białej Podlaskiej.

  dodano 01.02.2014