POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

Chronimy dane osobowe naszych użytkowników. Czytając informacje zawarte na naszych stronach pozostają Państwo anonimowi. Zbieramy jedynie informację o ilości osób odwiedzających poszczególne strony. Do tego celu wykorzystywany jest mechanizm cookies, czyli tzw. ciasteczka, które są zapisywane na Państwa komputerach. Do sprawdzania ilości osób odwiedzających portal wykorzystywane są również informacje przechowywane w logach serwerów. Adresy IP są jednak wykorzystywane jedynie do celów statystycznych.

 

Usługi, w których wymagane jest podanie danych osobowych

Dane osobowe są podawane przy zapisywaniu do newslettera oraz przy składaniu zapytania do Infolinii Migracyjnej. Dostęp do informacji przechowywanych w bazie danych mają jedynie pracownicy Fundacji odpowiedzialni za prowadzenie Infolinii oraz serwis techniczny. Adresy e-mail tam przechowywane nie są udostępniane innym podmiotom.

 

Edycja lub usunięcie danych osobowych

Każda osoba, która przekaże nam swój e-mail, konieczny do obsługi newslettera, może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania.

 

Ochrona adresów e-mail

Zapewniamy, że osoby zajmujące się obsługą klientów są przeszkolone pod kątem ochrony danych osobowych, a Państwa adresy e-mail są wykorzystywane jedynie do kontaktu w ramach odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania lub do wysyłki newslettera do zapisanych nań osób.