POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

projekty

 • NOWEFIO 2021-2022.png

  Szkoła aktywnej integracji

  Już od lipca 2021r. realizujemy nowy projekt pt. "Szkoła aktywnej integracji" na terenie Białegostoku. Projekt jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWE FIO.

 • dom_daleko_od_domu_plakat.jpg

  Dom daleko od domu

  Od 1 marca 2020r. Fundacja Obywatelska Perspektywa realizuje nowy projekt pt. "Dom daleko od domu". Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Azylu Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

   

 • fio.jpg

  Aktywny Białystok

  W terminie od 01.06.2018r, do 30.06.2019r. Fundacja Obywatelska Perspektywa realizować będzie nowy projekt pt. Aktywny Białystok. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 • Cudzoziemiec, uczeń, student

  Fundacja Obywatelska Perspektywa rozpoczyna realizację projektu pt. "Cudzoziemiec, uczeń, student". Projekt skierowany jest do obywatel państw trzecich: uczniów, studentów i osób dorosłych. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżet państwa.

 • Przekraczam próg polskiej szkoły

  Fundacja Obywatelska Perspektywa rozpoczyna realizację projektu pt. "Przekraczam próg polskiej szkoły". Projekt skierowany jest do cudzoziemców przebywających w ośrodkach dla uchodźców w Białej Podlaskiej, Białymstoku i Horbowie. Działania projektu obejmą zarówno dzieci cudzoziemskie uczące się w polskich szkołach jak i dorosłych. Projekt Przekraczam próg polskiej szkoły jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżet państwa.

Strony: