POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

co słychać

 • dom_daleko_od_domu_plakat[2].jpg

  Dom daleko od domu

  Miło nam poinformować, że od 1 marca 2020r. Fundacja Obywatelska Perspektywa realizuje nowy projekt pt. "Dom daleko od domu". Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Azylu Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

  dodano 01.03.2020

 • fio.jpg

  Aktywny Obywatel - Życie w Polsce

  W ramach realizacji  projektu pt. Aktywy Białystok" wydana została publikacja, w języki rosyjskim dla mieszkańców Ośrodków dla Cudzoziemców. Ideą poradnika było przybliżenie różnych ważnych dla obywatela aspektów życia w Polsce, w tym: zasad życia w Polsce, podstawowych przepisów prawa regulujących funkcjonowanie polskich szkół, służby zdrowia, polski rynek pracy, a także polskie tradycje, zwyczaje, religia, kultura i historia, których znajomość jest konieczna do aktywnego zaangażowania się w przestrzeń publiczną i obywatelską.  

 • dywan1.jpg

  Dywan do zabawy w Ośrodku dla Cudzoziemców w Białymstoku

  W ramach realizacji projektu pt. Aktywny Białystok, dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, w Ośrodku dla Cudzoziemców w Białymstoku powstał dywan do zabawy.

 • fio[1].jpg

  Aktywny Białystok

  W terminie od 01.06.2018r. do 30.06.2019r. Fundacja Obywatelska Perspektywa realizować będzie nowy projekt pt. Aktywny Białystok. Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

  dodano 18.06.2018

 • BP_otwarty.jpg

  Dzień Otwarty w Ośrodku dla Uchodźców

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym w Ośrodku dla Uchodźców w Białej Podlaskiej, który odbędzie się w dniu 5 lipca 2016 r., o godz. 11.00. W programie zaplanowane zostały m.in. występy artystyczne, gry terenowe, warsztaty i prezentacja kuchni świata. Wydarzenie jest organizowane przez Urząd do Spraw Cudzoziemców we współpracy z Fundacją Obywatelska Perspektywa. 

  dodano 01.07.2016