POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

co słychać

 • Poszukiwany organizator kursów

  Fundacja Obywatelska Perspektywa ogłasza konkurs dla szkół języka polskiego jako obcego, firm, podmiotów gospodarczych, organizacji na prowadzenie 17 kursów języka polskiego dla obywateli państw trzecich. Kurs będzie się składał z 2 części – lekcji języka polskiego dla cudzoziemców oraz wykładów nt podstawowych informacje o polskiej kulturze, tradycji, ustroju politycznym, rynku pracy. Kurs trwa 60 godzin lekcyjnych.

  dodano: 15.03.2013

 • Nowy projekt Fundacji Między nami sąsiadami

  Miło nam poinformować, że Fundacja rozpoczęła realizację nowego projektu pt. „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet Państwa. Projekt rozpoczął się 01.03.13 i będzie trwał do 30.06.2015 r.

  dodano: 07.03.2013

 • Nowy projekt Fundacji Pierwszy krok - nauka języka

  Miło nam poinformować, że Fundacja Obywatelska Perspektywa rozpoczęła realizację nowego projektu "PIERWSZY KROK - NAUKA JĘZYKA". Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców i Budżet Państwa i trwa od 01marca do 30 czerwca 2013 r.

  dodano: 16.02.2013

 • Szkolenia dla osób pracujących z dziećmi uchodźców

  Fundacja Obywatelska Perspektywa zaprasza na 94-godzinny kurs "Jak uczyć polskiego jako obcego. Praca w środowisku wielokulturowym", który rozpocznie się 18 lutego 2013 w Warszawie. Kurs jest skierowany do nauczycieli, edukatorów i osób pracujących z uchodźcami. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  dodano: 01.02.2013

 • Poszukiwany specjalista ds. promocji

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. promocji projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano: 01.02.2013