POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

co słychać

 • Poszukiwany specjalista ds. promocji

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. promocji projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano: 01.02.2013

 • Poszukiwany specjalista ds. rozliczeń

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano 01.02.2013

 • Poszukiwany asystent projektu

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektu projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano 01.02.2013

 • Poszukiwany koordynator projektu

  W związku ze złożeniem oferty przez Fundację dnia 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko koordynatora projektu pt. „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”. Realizacja projektu odbędzie się pod warunkiem otrzymania dofinansowania z w/w Funduszu oraz Budżetu Państwa.

  dodano: 15.01.2013

 • Szkolenie dla studentów

  Polska Akcja Humanitarna, Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom im. Małgorzaty Jasiczek-Gebert serdecznie zaprasza studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w szkole, do udziału w szkoleniu pt.: "Praca z uczniem cudzoziemskim w polskiej szkole".

  dodano: 23.11.2012