POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

co słychać

 • Imigranci w naszym mieście. Z Obywatelskiej Perspektywy

  Nie chcemy, by traktować nas nadzwyczajnie, tylko tak normalnie po ludzku - mówili przedstawiciele Czeczenów podczas panelu dyskusyjnego podsumowującego projekt Imigranci w naszym mieście, realizowany w Białymstoku przez Fundację Obywatelska Perspektywa - pisze Gazeta Wyborcza w Białymstoku.

  dodano 02.06.2015 

 • plakat_Bialystok.jpg

  Dyskusja panelowa pt. Imigranci w moim mieście

  Fundacja Obywatelska Perspektywa serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w dyskusji panelowej pt. Imigranci w moim mieście", która odbędzie się dnia 25 maja 2015 roku w godzinach 11-13.00 , w sali Centrum Konferencyjnym Astoria w Białymstoku, przy ul. Sienkiewicza 4.

  dodano 18.05.2015

 • w2.jpg

  Gra szeptów

  Miło nam poinformować, że od dnia 15 marca 2015 roku Fundacja Obywatelska Perspektywa realizuje projekt pt. Szpiedzy. Pasjonująca rola Polaków w Secret Intelligence Service - brytyjskim wywiadzie podczas II wojny światowej. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu Dyplomacja publiczna 2015.

  dodano 15.03.2015

 • Patronaty nad projektem Imigranci w moim mieście

  Miło nam poinformować, że projekt "Imigranci w moim mieście", został objęty patronatem medialnym Gazety Wyborczej w Białymstoku na zasadzie wyłączności w kategorii prasa lokalna oraz Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Pana Tadeusza Truskolaskiego.

  dodano 2.12.2014

 • Nowy projekt Fundacji Imigranci w moim mieście

  Miło nam poinformować, że Fundacja otrzymała finansowanie nowego projektu pt. „Imigranci w moim mieście”. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet Państwa. Projekt rozpoczął się 01.06.2014 i będzie trwał do 30.06.2015 r.

  dodano 16.06.2014