Imigranci/ sąsiedzi / my

Internetowa Telewizja Edukacyjna

 

Cel: Wsparcie dydaktyczne nauczycieli, atrakcyjne w formie zapoznanie się z kwestiami związanymi z cudzoziemcami, różnorodnością kulturową, religijną, problemami związanymi z integracją więcej>>>

 

Poznajemy Polskę

Animowany komiks dla dzieci cudzoziemskich:

Poznajemy Polskę

Cudzoziemcy w Polsce - informacje medialne

Polecamy wybór tekstów, jakie ukazują się w polskich mediach, związane z działaniem ośrodków dla uchodźców i przebywających w nich cudzoziemcami jak i cudzoziemcami próbującymi ułożyć sobie na nowo życie w polskim społeczeństwie. Problemy, nadzieje, wyzwania, lektura do refleksji dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniem wielokulturowości w Polsce. 

czytaj>>>>>

Patronat Medialny

Projekt Między nami sąsiadami - działania na rzecz integracji imigrantów jest objęty patornatem medialnym

 

Polska Agencja Prasowa

 

Donatorzy

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa

 

 

Odpowiedzialność za publikowane treści spoczywa wyłącznie na autorach tekstów. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji

Strona główna Fundacji

Co słychać

 • Nowy projekt Fundacji Między nami sąsiadami

  Miło nam poinformować, że Fundacja rozpoczęła realizację nowego projektu pt. „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”. Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet Państwa. Projekt rozpoczął się 01.03.13 i będzie trwał do 30.06.2015 r.

  dodano: 07.03.2013

 • Nowy projekt Fundacji Pierwszy krok - nauka języka

  Miło nam poinformować, że Fundacja Obywatelska Perspektywa rozpoczęła realizację nowego projektu "PIERWSZY KROK - NAUKA JĘZYKA". Projekt jest współfinansowany przez Europejski Fundusz na rzecz Uchodźców i Budżet Państwa i trwa od 01marca do 30 czerwca 2013 r.

  dodano: 16.02.2013

 • Szkolenia dla osób pracujących z dziećmi uchodźców

  Fundacja Obywatelska Perspektywa zaprasza na 94-godzinny kurs "Jak uczyć polskiego jako obcego. Praca w środowisku wielokulturowym", który rozpocznie się 18 lutego 2013 w Warszawie. Kurs jest skierowany do nauczycieli, edukatorów i osób pracujących z uchodźcami. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  dodano: 01.02.2013

 • Poszukiwany specjalista ds. promocji

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. promocji projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano: 01.02.2013

 • Poszukiwany specjalista ds. rozliczeń

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. rozliczeń projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano 01.02.2013

 • Poszukiwany asystent projektu

  W związku ze złożeniem oferty 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko asystenta projektu projektu „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”.

  dodano 01.02.2013

 • Poszukiwany koordynator projektu

  W związku ze złożeniem oferty przez Fundację dnia 15.11.2012 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich Fundacja Obywatelska Perspektywa poszukuje osoby na stanowisko koordynatora projektu pt. „Między nami sąsiadami – działania na rzecz integracji imigrantów”. Realizacja projektu odbędzie się pod warunkiem otrzymania dofinansowania z w/w Funduszu oraz Budżetu Państwa.

  dodano: 15.01.2013

 • Szkolenie dla studentów

  Polska Akcja Humanitarna, Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom im. Małgorzaty Jasiczek-Gebert serdecznie zaprasza studentów, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w szkole, do udziału w szkoleniu pt.: "Praca z uczniem cudzoziemskim w polskiej szkole".

  dodano: 23.11.2012

 • Poszukiwany nauczyciel języka polskiego jako obcego

  Fundacja Obywatelska Perspektywa ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciel języka polskiego jako obcego w ramach realizacji projektu „Nauka języka - podstawa integracji” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu na rzecz Uchodźców i Budżetu Państwa. 

  dodano 15.01.2012

 • Poszukiwany organizator kursów

  Fundacja Obywatelska Perspektywa ogłasza konkurs dla szkół języka polskiego jako obcego, firm, podmiotów gospodarczych, organizacji na prowadzenie 3 kursów dla nauczycieli i edukatorów „Jak uczyć języka polskiego jako obcego. Praca w środowisku wielokulturowym”.

  dodano: 15.01.2012

 • Poszukiwany koordynator projektu

  Fundacja Obywatelska Perspektywa w związku ze złożeniem oferty 04.11.2011 r. na konkurs w naborze wniosków prowadzonym przez Europejski Funduszu na rzecz Uchodźców ogłasza konkurs na stanowisko: Koordynator projektu w projekcie „Nauka języka – podstawa integracji”.

  dodano 15.12.2011