Imigranci/ sąsiedzi / my

Internetowa Telewizja Edukacyjna

 

Cel: Wsparcie dydaktyczne nauczycieli, atrakcyjne w formie zapoznanie się z kwestiami związanymi z cudzoziemcami, różnorodnością kulturową, religijną, problemami związanymi z integracją więcej>>>

 

Poznajemy Polskę

Animowany komiks dla dzieci cudzoziemskich:

Poznajemy Polskę

Cudzoziemcy w Polsce - informacje medialne

Polecamy wybór tekstów, jakie ukazują się w polskich mediach, związane z działaniem ośrodków dla uchodźców i przebywających w nich cudzoziemcami jak i cudzoziemcami próbującymi ułożyć sobie na nowo życie w polskim społeczeństwie. Problemy, nadzieje, wyzwania, lektura do refleksji dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniem wielokulturowości w Polsce. 

czytaj>>>>>

Patronat Medialny

Projekt Między nami sąsiadami - działania na rzecz integracji imigrantów jest objęty patornatem medialnym

 

Polska Agencja Prasowa

 

Donatorzy

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa

 

 

Odpowiedzialność za publikowane treści spoczywa wyłącznie na autorach tekstów. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji

Strona główna Fundacji

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

Chronimy dane osobowe naszych użytkowników. Czytając informacje zawarte na naszych stronach pozostają Państwo anonimowi. Zbieramy jedynie informację o ilości osób odwiedzających poszczególne strony. Do tego celu wykorzystywany jest mechanizm cookies, czyli tzw. ciasteczka, które są zapisywane na Państwa komputerach. Do sprawdzania ilości osób odwiedzających portal wykorzystywane są również informacje przechowywane w logach serwerów. Adresy IP są jednak wykorzystywane jedynie do celów statystycznych.

 

Usługi, w których wymagane jest podanie danych osobowych

Dane osobowe są podawane przy zapisywaniu do newslettera oraz przy składaniu zapytania do Infolinii Migracyjnej. Dostęp do informacji przechowywanych w bazie danych mają jedynie pracownicy Fundacji odpowiedzialni za prowadzenie Infolinii oraz serwis techniczny. Adresy e-mail tam przechowywane nie są udostępniane innym podmiotom.

 

Edycja lub usunięcie danych osobowych

Każda osoba, która przekaże nam swój e-mail, konieczny do obsługi newslettera, może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania.

 

Ochrona adresów e-mail

Zapewniamy, że osoby zajmujące się obsługą klientów są przeszkolone pod kątem ochrony danych osobowych, a Państwa adresy e-mail są wykorzystywane jedynie do kontaktu w ramach odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania lub do wysyłki newslettera do zapisanych nań osób.