Imigranci/ sąsiedzi / my

Internetowa Telewizja Edukacyjna

 

Cel: Wsparcie dydaktyczne nauczycieli, atrakcyjne w formie zapoznanie się z kwestiami związanymi z cudzoziemcami, różnorodnością kulturową, religijną, problemami związanymi z integracją więcej>>>

 

Poznajemy Polskę

Animowany komiks dla dzieci cudzoziemskich:

Poznajemy Polskę

Cudzoziemcy w Polsce - informacje medialne

Polecamy wybór tekstów, jakie ukazują się w polskich mediach, związane z działaniem ośrodków dla uchodźców i przebywających w nich cudzoziemcami jak i cudzoziemcami próbującymi ułożyć sobie na nowo życie w polskim społeczeństwie. Problemy, nadzieje, wyzwania, lektura do refleksji dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniem wielokulturowości w Polsce. 

czytaj>>>>>

Patronat Medialny

Projekt Między nami sąsiadami - działania na rzecz integracji imigrantów jest objęty patornatem medialnym

 

Polska Agencja Prasowa

 

Donatorzy

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa

 

 

Odpowiedzialność za publikowane treści spoczywa wyłącznie na autorach tekstów. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji

Strona główna Fundacji

Asystent kulturowy w SP nr 15 w Białymstoku

archiwum ogłoszeń » Asystent kulturowy w SP nr 15 w Białymstoku

Zapraszamy do złożenia oferty na realizację zamówienia „Asystent kulturowy w SP 15 w Białymstoku” nr 39/2-2015/FAMI-OZ-1 z dnia 12 stycznia 2016 r. w ramach projektu pt. „Cudzoziemiec, uczeń, student”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu,Migracji i Integracji i Budżetu Państwa.

 

Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia 2016 roku.

 

Informujemy, że w dniu dzisiejszym zmieniony został termin nadsyłania ogłoszeń. Na ogłoszenia będziemy czekać do dnia 26 stycznia 2016 r. do godz. 23.59. 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA: