POLECAMY: Między nami sąsiadami

Materiały informacyjno-edukacyjne zgromadzone w portalu informacyjnym pt. Między nami sąsiadamiw latach 2013-2015. 

Europejski Funduszuna rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa 

POLECAMY: Imigranci/ sąsiedzi / my

MATERIAŁY EDUKACYJNE POŚWIECONE CUDZOZIEMCOM

Internetowa Telewizja Edukacyjna, realizowana w ramach projektu pt. "Moda na wielokulturowość".

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa.  

 

Strona główna

Gra szeptów

co słychać » Gra szeptów

Projekt „Szpiedzy. Pasjonująca rola Polaków w Secret Intelligence Service - brytyjskim wywiadzie podczas II wojny światowej” odkrywa przed odbiorcami nieznane i sensacyjne wątki historii II wojny światowej.

 

W niebanalnej formie fabularnych, animowanych i interaktywnych komiksów pokazuje spektakularne wydarzenia i brawurowe postaci polskich szpiegów i wywiadowców, których odwaga przyczyniła się do przechylenia szali zwycięstwa na stronę aliantów. Animowane komiksy opowiadają historie pełne emocji i zaskakujących zwrotów akcji, jakby wyjętych z najlepszych filmów akcji czy powieści sensacyjnych i szpiegowskich – jeszcze nikt nie prezentował historycznego dziedzictwa w tak innowacyjny i atrakcyjny sposób, który wciągnie w fabułę i zakamarki polskiej historii nawet osoby niezainteresowane przeszłością.

 

A wszystko to dzieje się w przestrzeni Internetu oraz równocześnie w formie mobilnej aplikacji na tablety i smartfony – a więc z wykorzystaniem najnowszych technologii komunikacyjnych, dzięki czemu wiedza o nieznanych Polakach i ich dokonaniach, podana w niebanalnej graficznie formie, ma szansę trafić do młodych Europejczyków.

 

zapraszamy do odwiedzenia strony projektu i zagłębienia się w pasjonującą historię, już wkrótce będzie gotowy nowy dostęp.

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu Dyplomacja publiczna 2015.

Znalezione obrazy dla zapytania ministerstwo spraw zagranicznych