Newsletter

Imigranci/ sąsiedzi / my

Internetowa Telewizja Edukacyjna

 

Cel: Wsparcie dydaktyczne nauczycieli, atrakcyjne w formie zapoznanie się z kwestiami związanymi z cudzoziemcami, różnorodnością kulturową, religijną, problemami związanymi z integracją więcej>>>

 

Poznajemy Polskę

Animowany komiks dla dzieci cudzoziemskich:

Poznajemy Polskę

Cudzoziemcy w Polsce - informacje medialne

Polecamy wybór tekstów, jakie ukazują się w polskich mediach, związane z działaniem ośrodków dla uchodźców i przebywających w nich cudzoziemcami jak i cudzoziemcami próbującymi ułożyć sobie na nowo życie w polskim społeczeństwie. Problemy, nadzieje, wyzwania, lektura do refleksji dla wszystkich zainteresowanych zagadnieniem wielokulturowości w Polsce. 

czytaj>>>>>

Patronat Medialny

Projekt Między nami sąsiadami - działania na rzecz integracji imigrantów jest objęty patornatem medialnym

 

Polska Agencja Prasowa

 

Donatorzy

Europejski Fundusz na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżet państwa

 

 

Odpowiedzialność za publikowane treści spoczywa wyłącznie na autorach tekstów. Komisja Europejska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji

Strona główna Fundacji

Migrant Info Newsletter

aktualności » Migrant Info Newsletter

W ramach projektu „Prawa Migrantów w Praktyce” został uruchomiony newsletter informacyjny. Wszyscy zainteresowani mogą otrzymywać informacje o najnowszych zmianach w przepisach dotyczących cudzoziemców oraz o spotkaniach informacyjnych dla migrantów organizowanych przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji.

 

Aby zapisać się do newslettera wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie http://bit.ly/1ftcbe5. Formularz dostępny jest w języku angielskim, chińskim, francuskim, ormiańskim, polskim, rosyjskim, ukraińskim i wietnamskim. (IOM Polska)

 

>>>>„Prawa Migrantów w Praktyce”